Ako nakúpiť tie správne kvety

Chcete urobiť niečo pekné pre Vašu priateľku? Ak hej, pozrite sa, je tu supermarket s časťou pre kvetiny na ceste domov z práce! Kupovanie kvetov znie ľahko, až kým veže kvetov na Vás nezapôsobia (označené vedeckými názvami, ktoré takmer nikto skutočne nepoužíva), keď sa pokúsite zapamätať si obľúbenú farbu svojej priateľky a pýtate sa, prečo sú tieto veci tak drahé, keď budú za dva týždne mŕtve. Pokiaľ ide o kúpu kvetín, skutočne stačí, že väčšinu z nich nepoznáte a viete len o tých najdôležitejších, alebo jednoducho vyberiete tie podľa Vás najkrajšie a tie, ktoré zapadajú do Vášho rozpočtu.

Ale ak ste nováčikovia, alebo ste len chcete overiť veci, existuje niekoľko základných spôsobov, ako urobiť kvety, ktoré kupujete, trošku viac špeciálne pre Vašu polovičku. Kedy by ste teda mali kúpiť Vaše kvety Italy?

Čím spontánnejšie je načasovanie, tým lepšie. Urobte to v stredu, bez iného dôvodu ako sú to pekné a pri pohľade na nich som na teba myslel. Boom. Bonusové body: Vezmite nejaké dobré víno alebo pivo a noc je Vaša. A čo narodeniny a sviatky? Narodeninové kvety sú zábavné. Nikdy som nevidel ženu, ktorá povedala: Moje narodeniny boli skvelé a potom sa objavil kvety. Idiot! Takže, kúpte narodeninové kvety, ale vedzte, že kvety, ktoré sú darované bez akéhokoľvek dôvodu, sú dokonca ešte špeciálnejšie než tie, ktoré sú naplánované do kalendára.

Časť dôvodov, prečo muži neradi kupujú kvety, sú najčastejšie spojené s ružami na Valentína, ktoré sú celkom podvodom. Nechajte ma vysvetliť. Ak naozaj, naozaj chcete ruže na Valentína, ešte raz Vám radíme, nekupujte ich. Každý môže vedieť, že ich dostane. Naozaj, chcete robiť to isté ako všetci ostatní ľudia na svete! Pre mňa osobne sú tieto na samom konci rebríčka darovaných kvetov.

Úplný nedostatok kreativity v tento konkrétny sviatok dokazuje, že je to najhorší čas kúpiť kvetiny – najmä ruže. Je to jednoduchá matematika cena a dopyt: dopyt je veľmi vysoký a cena sa tým pádom aj zvyšuje. Ďalším vedľajším efektom tohto dopytu, je vypestovanie dostatočne veľkého množstva ruží na to, aby všetky tieto objednávky mohli splniť v jeden deň. Môžete skončiť s nižšou kvalitou ruží, ktoré zomrú oveľa rýchlejšie, než je obvyklé.

Takže ak to nie je skutočná sranda pre kvety a vy ste odsúdení na gauč, ak ich nekúpite, vyhnite sa ružiam na Valentína. Ak sa Vám to podarí, aspoň kúpte kvety, ktoré nie sú ružami. Počkajte, aké kvety by som mal kúpiť namiesto ruží decespugliatore in Italia miglior?

To, čo nasleduje, je úplne náš osobný názor na kvety. Ak sa niektoré z kvetov, ktoré nespomíname, ukážu byť obľúbenou kvetinou Vašej dámy, potom si kúpte práve ten kvet! Ak niektorá kytica vyzerá úžasne pre Vás a obsahuje tony kvetov, ktoré nie sú na tomto zozname, kúpte si túto kyticu! V poriadku? Skvelé. Chryzantémy sú skvelé, ak chcete farbu, rozmanitosť a srdečnosť bez predaja svojej duše. Vyhnite sa im jedine, ak nepoznáte človeka dobre, pretože v niektorých európskych krajinách je to kvet smrti. Ale ak ste odstránili túto prekážku, je to skvelá kvetina. Naozaj ich môžete kúpiť vo všetkých tvaroch, veľkostiach, farbách a odrodách. Obľúbené sú taktiež karafiáty.